Satilik 3 Yatak Odası, Vilanova i la Geltrú, Barcelona, İspanya, Playa

Satilik - Cod. 21775

  • Tipoloji: 3 Yatak Odası
  • Bölge: 90 m²
  • Daire No: 3
  • Kat:
  • Binanın durumu: Excellent

Özellik Açıklama

Eşsiz ve ayrıcalıklı bir konumda teraslı Vilanova kordonu üzerinde denizin yanında yerde en zorlu beklentilerini karşılamak için harika manzarası tekliftir. Yükseltme sonrasında bu iki daire kolayca geniş sahil konut bir dönüştürmek ya da bu çiftlik geleceği sahibinin ihtiyaçlarına bağlı olarak ayrı tutabilirsiniz. Kullanılabilir sessiz ve bakımlı topluluk havuzu, garaj içinde evler. Teklif bir park alanı ile tamamlandı.

Oturma odası, mutfak ve ana yatak odası, yeni, 90 m2, kolay erişilebilir 3 yatak odası (banyo ile 1 suit) 2 banyo, dış, açık ses yalıtımı ve komşuları arasında, şehir merkezine 10 dakika, deniz manzaralı daire , modern bina, zemin ısıtma, klima, alarm, müzik, su yumuşatıcı, video girişi, tam donanımlı mutfak ve Santos marka Neff aletleri, düz beyaz lake kapı, alüminyum panjur ve elektrik yalıtımı, çift cam 4 +4 camlı +10 +5 (güvenlik), büyük araba ve motosiklet / bisiklet için park.
Sakin bir yerleşim bölgesinde, şehir merkezine, prestijli okul ve hizmetleri yakın Barcelona 30 dakika sürücü, 10 dakika yürüme mesafesinde yer almaktadır.

AÇIKLAMA YER
Vilanova yarım büyük metropol alanlarda (40 Barselona km mesafede ve Tarragona 45) arasında yer, Garraf başkenti. Bu 1274 yılında Kral James I'in Şehir Şartı kazandı uzun ve olaylı tarihi, olan bir şehir.

Daha geniş toprak ortamı polarize şehir, her zaman (XIX yüzyıl) daha sonra tekstil sektörünün sanayileşme, tarım ve şarap deniz ticareti (XVIII ve XIX) ilk dayalı büyük bir ekonomik dinamizm, olmuştur ve son olarak, metal fabrikaları, tekstil ve kimyasal (yirminci yüzyılın ilk yarısı) bir büyük endüstriyel çeşitlendirme üzerinde. Şu anda şehrin bazı tarımsal faaliyet, Katalonya en önemli bir balıkçı filosu korur ve üçüncül sektör ve hizmetlerin hızlı endüstriyel gelişme eklenebilir.

Serbest zaman teklif

Vilanova deniz vardır ve eğlence tesisleri marina, plajlar, tahta, golf sahası dahil ... Kültürel teklif çeşitli ve kapsamlı, bu gibi Demiryolu gibi Victor Balaguer (romantizm Katalan sanat), veya teknoloji, hem ulusal ünlü müzeler gibi gibi, tiyatro, müzik, film ve festivaller bir programı vardır Popüler ve Geleneksel Müzik (FIMPT).
Teklif geleneksel ve popüler festival Vilanova Tres Mezarları, Carnival, Festa Major vurgulayarak, Katalonya en zengin olan ...

Taze ürün dayalı çok tarım ve balıkçılık gelenekleri, mutfağı, bir şehirde, o da çok önemli ve kabul edilmektedir.

Bu emlakla ilgili soru


International Real Estate VNG
Benzer tekliflerle ilgili güncellemeler almak istiyorum
Kişisel bilgilerimin işlenmesini kabul ediyorum*
İptal
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB